poniedziałki, czwartki
rano i popołudniu
JOGA i QIGONG dla zdrowia, równowagi i twórczości
Jesteś w dziale Edukacja

Joga i Qigong dla zdrowia, równowagi i twórczości

dla dorosłych

poniedziałki: 8.30-10.00 i 16.15-17.45

czwartki: 8.30-10.00 i 17.00-18.30

Praktyka Denisa wyróżnia się dbałością o szczegóły i świadomym przenikaniem w głąb każdej pozycji czy ruchu. Na tych zasadach z ćwiczeń z arsenału tradycyjnej chińskiej gimnastyki terapeutycznej Qigong i Taichi Chuan oraz Hatha Jogi został utworzony zestaw technik rozszerzenia zakresu percepcji “somatycznego tła” w ciele fizycznym. Techniki te uzupełniają praktykę główną i służą pogłębieniu uwagi na "subtelnych" elementach ruchu i oddechu oraz wzmocnieniu efektu podstawowych ćwiczeń u każdego praktykującego. Ważnym elementem tych technik jest postępowe wzmocnienie gorsetu mięśniowego jednoczenie z wydłużaniem oddechu oraz pogłębieniem i rozszerzeniem uwagi.

Przy sprzyjającej pogodzie ćwiczenia odbywają się w Tajemniczym Ogrodzie przy ARTzonie OKN, os. Górali 4 :)

Instruktor: Denis Kolokol *

*Programista, muzyk, niezależny badacz i jeden ze studentów Sergija Plyaszeczko (Lwów), eksperta systemu Yoga23. Praktykę Hatha Jogi rozpoczął w 2010, Taichi Chuan stylu Chen w 2014. Główne zainteresowania Denisa to integralna metoda rozwoju Istoty Świadomej, tradycyjne i współczesne techniki pracy z psychiką i świadomością, wschodnia gimnastyka i sztuki walki, neurobiologia, biofizyka, kosmologia itp.

Koszt: 20 zł/zajęcia (1,5h)

Zapisy: ARTzona Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 4, 12 644 38 98, m.jastrzab@okn.edu.pl

MAŁA ARTzona - MAŁA ANIMACJA
Klub Rodziców w ARTzonie spotkania w kwietniu