sezon 2017/2018

Zapraszamy na zajęcia baletowe dla dzieci w wieku 5-8 lat

spotkania 2 razy w tygodniu

wtorki i czwartki 15.15-16.15

Zajęcia baletowe dla dzieci to nauka techniki tańca klasycznego. Ćwiczenia przy drążku oraz ćwiczenia taneczne, które świetnie wspomagają rozwój motoryki dużej u dzieci. Uczą równowagi, koncentracji, korelacji oraz koordynacji całego ciała. Kształtują również słuch i umiejętność poruszania się w rytm muzyki. Trening techniki tańca klasycznego jest również doskonały jako baza dla dalszego rozwoju w dziedzinie tańców nowoczesnych, ludowych czy tańca współczesnego. Podczas zajęć dzieci będą poznawać ćwiczenia przy drążku, ćwiczenia i zabawy koordynacyjne oraz korelacyjne, a także nauczą się krótkich układów choreograficznych z zakresu tańca klasycznego.

Prowadzenie; Katarzyna Firlej

Koszt: 80 zł/miesiąc

Pierwsze zajęcia: 19 września 2017

Szczegółowe informacje i zapisy: ARTzona Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 4, 126443898, m.hajto@okn.edu.pl